Dogodna lokalizacja ważna w transporcie i sprzedaży wyrobów

,,GTC Chwiłowicz’’ Sp. J. działa na rynku od 20 lat, w Pyzdrach swoją działalność rozpoczęła w 2002 roku zatrudniając 80 osób.  
Na przestrzeni kilkunastu lat firma dynamicznie się rozwijała wprowadzając nowe technologie i eksportując swoje produkty za granicę. Obecnie zatrudnia 240 pracowników.  

Oferowane produkty projektowane są zgodnie z zapotrzebowaniem klientów i posiadają najwyższą jakość. GTC Chwiłowicz wytwarza około 30 produktów znanych marek z różnych branż, takich jak MAKITA, BANHO, KNIPEX czy RIDGID.    
Profil działalności skierowany jest na produkcję pasów, toreb bagażowych, ręcznych, narzędziowych, pokrowców do narzędzi i innych wyrobów rymarskich.

"GTC Chwiłowicz” Spółka Jawna 95% wytworzonego asortymentu eksportuje do ponad 40 krajów na całym świecie. W tym kontekście niezwykle ważna dla nas jest kwestia transportu i jego kosztów. Usytuowanie naszej firmy w Pyzdrach zapewnia dogodny dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych, w szczególności do autostrady A2. Wszystkim poszukującym dobrego miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej polecamy Pyzdry."      

                                                                                                                  Sabina Chwiłowicz 

 

Wykwalifikowana lokalna kadra

Firma ,,PARKUR” od 2004 roku prowadzi swoją działalność w Pyzdrach, gdzie zatrudnia blisko 50 osób.

Firma specjalizuje się w produkcji odzieży jeździeckiej, zwłaszcza bryczesów, marynarek jeździeckich oraz produkuje siodła i inne akcesoria jeździeckie. Do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości tkaniny oraz skóry dostarczane z krajów Unii Europejskiej i nie tylko.

Asortyment oferowany przez firmę ‘’PARKUR” sprzedawany jest na terenie Polski, jak również poza jej granicami, głównie do Niemiec, Holandii, Danii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych czy Kanady. Szerokie grono odbiorców umożliwia prezentację produktów podczas targów międzynarodowych i zawodów jeździeckich. Produkty PARKUR znajdują się w gronie najlepszych marek jeździeckich i są rozpoznawane  na całym świecie.

,,Jesteśmy zadowoleni z wyboru Pyzdr na siedzibę naszej firmy. Funkcjonujące tu niegdyś zakłady dziewiarskie umożliwiły nam skorzystanie z lokalnej, dobrze wykwalifikowanej kadry, potrafiącej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.”  

                                                                                                                            Witold Bratkowski