Zabierz Pyzdry na wakacje!

Jeśli lubicie Pyzdry i wakacje, to ten konkurs jest dla Was! Ogłaszamy zabawę dla wszystkich Pyzdrzan i Sympatyków naszego miasta! Zadanie polega na wykonaniu wakacyjnej fotografii z ciekawych zakątków kraju z elementem promującym Pyzdry.

Tegoroczne wakacje z pewnością będą inne. Koronawirusowa rzeczywistość wywróciła do góry nogami plany na letni wypoczynek. Jeśli nigdzie nie wyjedziecie, nie przyjmujcie się! Tu też możecie przecież znaleźć urokliwe miejsca i wykonać konkursowe zdjęcia.

Najważniejszym warunkiem uczestnictwa w naszej zabawie jest sfotografowanie w aurze wakacyjnej elementu promującego Pyzdry. Może to być dowolny gadżet miejski. Tych ostatnio nie brakuje. Kupicie je w muzeum i księgarni, pomocna okaże się też lokalna firma, produkująca różne wyroby o pyzdrskiej tematyce. Ważne, aby prace miały pozytywny przekaz. Liczymy na Waszą wyobraźnię.

Zdjęcia należy wysłać na adres mailowy: cksip@pyzdry.pl z tytułem ,,Zabierz Pyzdry na wakacje'' w terminie do 31 sierpnia. Zwycięzców najlepszych fotek typować będą internauci. Przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody!

wyświetl galerię w Cooliris
  • 34292

wstecz