Składka zdrowotna - webinar

ZUS zaprasza na kolejne w ostatnich tygodniach bezpłatne webinarium nt. rocznego rozliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne.
Spotkanie z ekspertami ZUS odbędzie się 16 maja br.

Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć więcej o zmianach w programie Płatnik, wynikających z obowiązku rocznego rozliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne, zapraszamy na bezpłatne webinarium. Podczas szkolenia eksperci zaprezentują jak wypełnić dokumenty w programie Płatnik, omówią zagadnienia, z którymi najczęściej zgłaszają się osoby dokonujące rozliczenia oraz postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników – informuje Marlena Nowicka – rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce.

 

Spotkanie z ekspertami ZUS odbędzie się we wtorek 16 maja, o godz. 10.00 na platformie Webex. Na webinarium nie trzeba się zapisywać, jest otwarte dla wszystkich chętnych. Aby dołączyć do spotkania, należy kliknąć w link, który dostępny jest na stronie www.zus.pl w informacji o szkoleniu w Aktualnościach. Nie trzeba mieć zainstalowanej żadnej specjalnej aplikacji – wystarczy przeglądarka z dostępem do Internetu.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w webinarium, będą miały dostęp do nagrania z tego spotkania. Zostanie ono udostępnione na stronie internetowej ZUS oraz na kanale Youtube.

 Link do pliku wideo:

https://drive.google.com/file/d/1Dg4LCFFeD8Os5fbvAau9u3xPGgVJR_sh/view?usp=sharing

 Szczegółowe informacje w załączniku

wstecz