Treść strony

Praca magisterska pyzdrzanina nagrodzona przez Marszałka

Pyzdrzanin Dominik Przybylski zajął trzecie miejsce w II Edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki. Nagrodę w wysokości 2 tys. zł otrzymał podczas Wielkopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, które odbyły się 23 września w Kłodawie.
  Celem inicjatywy było uhonorowanie najzdolniejszych studentów, stymulowanie zainteresowania tematyką turystyki oraz pogłębianie wiedzy o turystyce w województwie wielkopolskim. Kwalifikowano prace koncentrujące się na tematyce związanej przestrzennie z Wielkopolską. Szczególnie te innowacyjne, powiązane z zadaniami realizowanymi przez samorząd wojewódzki. Kapituła konkursu dokonując wnikliwej analizy i oceny nadesłanych prac, wytypowała trzy, którym zaproponowała przyznanie I, II i III miejsca. Prace te w najwyższym stopniu spełniły oczekiwania pod względem jakości merytorycznej, nowatorskiego i twórczego charakteru oraz praktycznej i teoretycznej przydatności.
 Laureat z Pyzdr ma 24 lata. Na Uniwersytecie Ekonomicznym skończył studia licencjackie na kierunku ekonomia specjalności turystyka i hotelarstwo oraz magisterskie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze, specjalności zarządzanie gospodarką turystyczną. - Do udziału w konkursie namówił mnie promotor mojej pracy i choć nie od razu, to jednak w końcu ją zgłosiłem – wyjawia Dominik i dodaje: - Początkowo myślałem nad pisaniem pracy związanej z Pyzdrami lub jej okolicami, ale ze względu na trudności z materiałami i wymyśleniem tematu, który nie będzie tylko odtwórczy zdecydowałem się pisać o szansach promocji jakie niesie Euro 2012 dla Poznania. Interesuję się piłką nożną, dlatego chciałem wybrać temat, który będzie z tym w jakiś sposób związany i mnie wciągnie. I tak się stało. Napisał pracę pt. ,,Możliwości promocji produktu turystycznego miasta poprzez wielkie wydarzenia sportowe na przykładzie EURO 2012 w Poznaniu''. Temat okazał się trafiony i innowacyjny. Serdecznie gratulujemy.

SM

« wstecz

URZĄD MIEJSKI W PYZDRACH

ul. Taczanowskiego 1
62-310 PYZDRY

tel. +48 63 276 83 33
fax +48 63 276 83 34
e-mail: gmina@pyzdry.pl
www.pyzdry.pl

czynny: pn. 8.00-16.00, wt.-pt. 7.15-15.15

Kasa Urzędu Miejskiego czynna:
pn. 8.00-14.00, wt.-pt. 8.30-13.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu