Urząd Miejski w Pyzdrach

Galeria zdjęć

Warto zobaczyć

Data i imieniny

Dziś jest: Poniedziałek 24 Kwietnia 2017
Aleksego, Grzegorza, Fidelisa

Wyszukiwarka

Treść strony

Tabele wyników:

22 listopada 2015 r.

Tabela wyników po 1. kolejce:
I. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 15-2
II. Energosieć Pyzdry 10-1
III. Master 4-1
IV. Jóźwiak Materiały Budowlane 4-1
V. Tel-Pro Tech 1-4
VI. Joga Bonito 1-4
VII. FC Osiedle 1-10
VIII. Orły PWZ  2-15

29 listopada 2015 r.

Tabela wyników po 2. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 28-3
II. Jóźwiak Materiały Budowlane  7-4
III. Masters  7-4
IV. Joga Bonito   5-4
V. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 15-6
VI. FC Osiedle 3-11
VII. Izbruk  1-2
VIII. Tel-Pro Tech  1-4
IX. Orły PWZ  4-33

13 grudnia 2015 r.

Tabela wyników po 3. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 32-4
II. Masters 13-6
III. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 21-7
IV. Jóźwiak Materiały Budowlane 7-4
V. Tel-Pro Tech  12-9
VI. Joga Bonito 6-8
VII. FC Osiedle 5-17
VIII. Izbruk 2-8
IX. Orły PWZ 9-44

20 grudnia 2015 r.

Tabela wyników po 4. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 42-6
II. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 26-8
III. Masters 13-6
IV. Jóźwiak Materiały Budowlane 11-6
V. FC Osiedle 8-17
VI. Tel-Pro Tech 13-14
VII. Joga Bonito 8-12
VIII. Izbruk 4-18
IX. Orły PWZ 9-47

3 stycznia 2016 r.

Tabela wyników po 5. kolejce:
I. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 31-11
II. Energosieć Pyzdry 45-11
III. Jóźwiak Materiały Budowlane 30-8
IV. Masters 21-10
V. Tel-Pro Tech 19-17
VI. FC Osiedle 10-36
VII. Joga Bonito 8-12
VIII. Izbruk 7-24
IX. Orły PWZ 13-55

6 stycznia 2016 r.

Tabela wyników po 6. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry  61-16
II. Jóźwiak Materiały Budowlane 41-10
III. Masters 26-10
IV. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 31-11
V. Joga Bonito 14-15
VI. Tel-Pro Tech 24-33
VII. FC Osiedle 13-42
VIII. Izbruk 7-29
IX. Orły PWZ 15-66

17 stycznia 2016 r.

Tabela wyników po 7. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 70-18
II. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 40-14
III. Jóźwiak Materiały Budowlane 44-19
IV. Masters 28-19
V. Joga Bonito 22-18
VI. Tel-Pro Tech 29-37
VII. FC Osiedle 17-47
VIII. Izbruk 10-37
IX. Orły PWZ 15-66

24 stycznia 2016 r.

Tabela wyników po 8. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 70-18
II. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 50-16
III. Jóźwiak Materiały Budowlane 51-23
IV. Masters 36-21
V. Joga Bonito 53-19
VI. Tel-Pro Tech 31-45
VII. FC Osiedle 19-57
VIII. Izbruk 14-44
IX. Orły PWZ 16-97

31 stycznia 2016 r.

Tabela wyników po 9. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 77:21
II. Masters 43-23
III. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 52-23
IV. Jóźwiak Materiały Budowlane 54-30
V. Joga Bonito 62-22
VI. Tel-Pro Tech 34-54
VII. FC Osiedle 19-57
VIII. Izbruk 28-47
IX. Orły PWZ 19-111

7 lutego 2016 r.

Tabela wyników po 10.kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 83-23
II. Jóźwiak Materiały Budowlane 59-32
III. Masters 45-29
IV. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 52-23
V. Joga Bonito 64-27
VI. Tel-Pro Tech 46-57
VII. FC Osiedle 24-62
VIII. Izbruk 33-52
IX. Orły PWZ 22-123

14 lutego 2016 r.

Tabela wyników po 11. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 9 24 83-23
II. Jóźwiak Materiały Budowlane 10 22 67-33
III. Masters 10 19 47-37
IV. Joga Bonito 10 18 72-29
V. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 9 18 53-31
VI. Tel-Pro Tech 10 15 51-59
VII. FC Osiedle 10 10 41-67
VIII. Izbruk 10 4 35-57
IX. Orły PWZ 10 0 27-140

21 lutego 2016 r.

Tabela wyników po 12. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 10 27 89-27
II. Jóźwiak Materiały Budowlane 10 22 67-33
III. Masters 11 22 50-37
IV. Joga Bonito 11 18 76-35
V. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 10 18 53-34
VI. Tel-Pro Tech 10 15 51-59
VII. FC Osiedle 10 10 41-67
VIII. Izbruk 10 4 35-57
IX. Orły PWZ 10 0 27-140

28 lutego 2016 r.

Tabela wyników po 13. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 11 30 91-27
II. Jóźwiak Materiały Budowlane 11 22 67-35
III. Masters 11 22 50-37
IV. Joga Bonito 12 21 83-40
V. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 11 18 58-41
VI. Tel-Pro Tech 10 15 51-59
VII. FC Osiedle 10 10 41-67
VIII. Izbruk 10 4 35-57
IX. Orły PWZ 10 0 27-140

6 marca 2016 r.

Tabela wyników po 14. kolejce:
I. Energosieć Pyzdry 12 33 99-30
II. Jóźwiak Materiały Budowlane 12 25 72-38
III. Masters 12 22 53-42
IV. Joga Bonito 12 21 83-40
V. Borzykowo Sodkiewicz Elewacje 12 18 61-49
VI. Tel-Pro Tech 11 15 51-62
VII. FC Osiedle 11 13 44-67
VIII. Izbruk 11 7 48-62
IX. Orły PWZ 11 0 32-153


 

  • Unia Europejska

Przydatne strony

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Stopka strony