Urząd Miejski w Pyzdrach

Galeria zdjęć

Warto zobaczyć

Data i imieniny

Dziś jest: Piątek 18 Sierpnia 2017
Heleny, Bronisława, Ilony

Wyszukiwarka

Treść strony

16 listopada 2014

Tabela wyników po 1. kolejce:

I - JOGA BONITO (3)
II - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (3)
III - ENERGOSIEĆ PYZDRY (3)
IV - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (3)
V - ŻÓŁWIE NINJA (0)
VI - FERMA SZAFAREK (0)
VII - MASTERS (0)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (0)

23 listopada

Tabela wyników po 2. kolejce:

I - JOGA BONITO (6)
II - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (6)
III - ENERGOSIEĆ PYZDRY (6)
IV - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (6)
V - ŻÓŁWIE NINJA (0)
VI - MASTERS (0)
VII - FERMA SZAFAREK (0)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (0)

30 listopada

Tabela wyników po 3. kolejce:

I - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (9)
II - JOGA BONITO (9)
III - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (9)
IV - ENERGOSIEĆ PYZDRY (9)
V - ŻÓŁWIE NINJA (0)
VI - MASTERS (0)
VII - FERMA SZAFAREK (0)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (0)

7 grudnia

Tabela wyników po 4. kolejce:

I - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (12)
II - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (12)
III - JOGA BONITO (9)
IV - ENERGOSIEĆ PYZDRY (9)
V - ŻÓŁWIE NINJA (3)
VI - MASTERS (3)
VII - FERMA SZAFAREK (0)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (0)

14 grudnia

Tabela wyników po 5. kolejce:

I - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (15)
II - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (15)
III - JOGA BONITO (9)
IV - ENERGOSIEĆ PYZDRY (9)
V - ŻÓŁWIE NINJA (6)
VI - MASTERS (3)
VII - PWZ ORŁY PYZDRY (3)
VIII - FERMA SZAFAREK (0)

21 grudnia

Tabela wyników po 6. kolejce:

I - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (18)
II - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (15)
III - JOGA BONITO (12)
IV - ENERGOSIEĆ PYZDRY (12)
V - ŻÓŁWIE NINJA (6)
VI - MASTERS (3)
VII - FERMA SZAFAREK (3)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (3)

28 grudnia

Tabela wyników po 7. kolejce:

I - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (18)
II - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (18)
III - ENERGOSIEĆ PYZDRY (15)
IV - JOGA BONITO (12)
V - ŻÓŁWIE NINJA (9)
VI - FERMA SZAFAREK (6)
VII - PWZ ORŁY PYZDRY (3)
VIII - MASTERS (3)

18 stycznia

Tabela wyników po 8. kolejce:

I - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (21)
II - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (21)
III - ENERGOSIEĆ PYZDRY (18)
IV - JOGA BONITO (15)
V - ŻÓŁWIE NINJA (9)
VI - FERMA SZAFAREK (6)
VII - PWZ ORŁY PYZDRY (3)
VIII - MASTERS (3)

25 stycznia

Tabela wyników po 9. kolejce:

I - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (24)
II - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (21)
III - ENERGOSIEĆ PYZDRY (19)
IV - JOGA BONITO (18)
V - ŻÓŁWIE NINJA (10)
VI - FERMA SZAFAREK (6)
VII - MASTERS (6)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (3)

1 lutego

Tabela wyników po 10. kolejce:

I - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (27)
II - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (24)
III - JOGA BONITO (21)
IV - ENERGOSIEĆ PYZDRY (20)
V - ŻÓŁWIE NINJA (10)
VI - MASTERS (7)
VII - FERMA SZAFAREK (6)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (3)

8 lutego

Tabela wyników po 11. kolejce:

I - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (30)
II - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (27)
III - JOGA BONITO (24)
IV - ENERGOSIEĆ PYZDRY (20)
V - ŻÓŁWIE NINJA (10)
VI - MASTERS (7)
VII - FERMA SZAFAREK (6)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (6)

15 lutego

Tabela wyników po 12. kolejce:

I - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (31)
II - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (27)
III - JOGA BONITO (25)
IV - ENERGOSIEĆ PYZDRY (23)
V - ŻÓŁWIE NINJA (13)
VI - MASTERS (10)
VII - FERMA SZAFAREK (6)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (6)

22 lutego

Tabela wyników po 13. kolejce:

I - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (34)
II - JOGA BONITO (28)
III - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (27)
IV - ENERGOSIEĆ PYZDRY (26)
V - ŻÓŁWIE NINJA (13)
VI - MASTERS (13)
VII - FERMA SZAFAREK (6)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (6)

28 lutego

Tabela wyników po 14. kolejce:

I - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (37)
II - JOGA BONITO (29)
III - ENERGOSIEĆ PYZDRY (27)
IV - BORZYKOWO-SODKIEWICZ ELEWACJE (27)
V - ŻÓŁWIE NINJA (16)
VI - MASTERS (13)
VII - FERMA SZAFAREK (9)
VIII - PWZ ORŁY PYZDRY (6)

  • Unia Europejska

Przydatne strony

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • mapa zagrozen

Stopka strony