Urząd Miejski w Pyzdrach

Galeria zdjęć

Warto zobaczyć

Data i imieniny

Dziś jest: Poniedziałek 24 Kwietnia 2017
Aleksego, Grzegorza, Fidelisa

Wyszukiwarka

Treść strony

17 listopada 2013

Tabela wyników po 1. kolejce:

I - JOGA BONITO (3)
II - K&Ł GSM MASTERS (3)
III - ENERGOSIEĆ PYZDRY (3)
IV - BORZYKOWO (3)
V - FACHOWA ROBOTA (3)
VI - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (0)
VII - FC OSIEDLE (0)
VIII - FERMA SZAFAREK (0)
IX - FC PYZDRY (0)
X - PWZ PYZDRY (0)

24 listopada

Tabela wyników po 2. kolejce:

I - JOGA BONITO (6)
II - FACHOWA ROBOTA (6)
III - ENERGOSIEĆ PYZDRY (6)
IV - K&Ł GSM MASTERS (3)
V - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (3)
VI - BORZYKOWO (3)
VII - FERMA SZAFAREK (3)
VIII - FC OSIEDLE (0)
IX - FC PYZDRY (0)
X - PWZ PYZDRY (0)

1 grudnia 2013

Tabela wyników po 3. kolejce:

I - FACHOWA ROBOTA (9)
II - JOGA BONITO (9)
III - BORZYKOWO (6)
IV - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (6)
V - ENERGOSIEĆ PYZDRY (6)
VI - K&Ł GSM MASTERS (3)
VII - FC OSIEDLE (3)
VIII - FERMA SZAFAREK (3)
IX - FC PYZDRY (0)
X - PWZ PYZDRY (0)

8 grudnia 2013

Tabela wyników po 4. kolejce:

I - JOGA BONITO (12)
II - FACHOWA ROBOTA (9)
III - ENERGOSIEĆ PYZDRY (9)
IV - BORZYKOWO (9)
V - JÓŹWIAK MAERIAŁY BUDOWLANE (9)
VI - FC OSIEDLE (3)
VII - K&Ł GSM MASTERS (3)
VIII - FERMA SZAFAREK (3)
IX - FC PYZDRY (3)
X - PWZ PYZDRY (0)

15 grudnia 2013

Tabela wyników po 5. kolejce:

I - JOGA BONITO (15)
II - FACHOWA ROBOTA (12)
III - BORZYKOWO (12)
IV - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (12)
V - ENERGOSIEĆ PYZDRY (9)
VI - K&Ł GSM MASTERS (3)
VII - FC OSIEDLE (3)
VIII - FERMA SZAFAREK (3)
IX - FC PYZDRY (3)
X - PWZ PYZDRY (3)
 

22 grudnia 2013

Tabela wyników po 6. kolejce:

I - JOGA BONITO (16)
II - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (15)
III - BORZYKOWO (15)
IV - FACHOWA ROBOTA (13)
V - ENERGOSIEĆ PYZDRY
VI - FERMA SZAFAREK (6)
VII - K&Ł GSM MASTERS (3)
VIII - FC OSIEDLE (3)
IX - FC PYZDRY (3)
X - PWZ PYZDRY (3)
 

19 stycznia 2014

Tabela wyników po 7. kolejce:

I - JOGA BONITO (19)
II - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (18)
III - FACHOWA ROBOTA (16)
IV - BORZYKOWO (15)
V - ENERGOSIEĆ PYZDRY (12)
VI - FERMA SZAFAREK (9)
VII - FC OSIEDLE (6)
VIII - K&Ł GSM MASTERS (3)
IX - FC PYZDRY (3)
X - PWZ PYZDRY (3)

 

26 stycznia 2014

Tabela wyników po 8. kolejce:

I - JOGA BONITO (20)
II - FACHOWA ROBOTA (19)
III - JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE (19)
IV - BORZYKOWO (18)
V - ENERGOSIEĆ PYZDRY (15)
VI - FERMA SZAFAREK (9)
VII - FC OSIEDLE (6)
VIII - K&Ł GSM MASTERS (4)
IX - PWZ PYZDRY (4)
X - FC PYZDRY (3)
 

 

  • Unia Europejska

Przydatne strony

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Stopka strony